MEDOVÁ MASÁŽ

Medová masážMedová masáž je stará osvědčená detoxikační metoda. Dochází tak k odstraňování starých usazenin a škodlivin až z hloubky tělesných tkání.

Celá tato procedura má příjemně uvolňující a zmírňující účinek. Vůně horského medu vás spojí s přírodou. Ve spojení s masáží vás osvobodí od všeho negativního. Již po první proceduře bude vaše pokožka znatelně jemná a hebká. Na dokonalý relax si rezervujte 60 minut. Med je nanášen na pokožku zad, které jsou masírovány prostřednictvím speciálních hmatů. Tímto způsobem jsou vysávány toxické látky, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře. Toxiny způsobují oslabování organizmu, což má za důsledek vznik různých nemocí. Struktura a barva medu na zádech se tak mění podle druhu a množství vyloučených toxinů. Navíc tato masáž oživuje svalstvo zad a příznivě působí na celý organizmus. Masáž je především vhodná při vyčerpání, bolestech zad a napětí.

Účinky

Medová masáž má dvojí účinek. Odstraňuje toxiny v těle a aktivuje vnitřní orgány. Na rozdíl od klasické masáže, medová masáž odstraňuje tzv. pumpováním z organismu toxiny – jedy, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života. Toxiny způsobují oslabování organismu, co má za důsledek vznik různých nemocí.

Je vhodná pro:

Je účinná jako prostředek k oživení organismu vyčerpaného stresem a nezdravým životním stylem. Pomůže Vám při potížích s nespavostí, bolestmi hlavy nebo trávícími obtížemi. Medová masáž se doporučuje i lidem, kteří trpí nemocemi kloubů nebo revmatismem.

Není vhodná pro:

Jestliže trpíte alergií na med, máte citlivou pokožku nebo ranky a odřeniny na těle, medová masáž se nedoporučuje.