Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kamenyChcete opravdu vypnout a relaxovat?

Nabízíme Vám terapii praktikovanou již od pradávna na Havajskýh ostrovech. Masáž teplými lávovými kameny, jedinečný relaxační prožitek. Nebezpečí spočívá v tom, že je to tak super, jako droga, kterou kdo jednou vyzkouší bude po ní toužit znovu a znovu!

Účinky

Představte si teplo, přecházející z vulkanických kamenů do ztuhlých svalů, kombinované s masáží.

  • Teplo a masážní technika dokonale uvolní tělo a mysl
  • Zbavují stresu a napětí
  • Blahodárně působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda, krční páteř, revmatismus, křeče, stres, nespavost, na bolesti hlavy ...
  • Výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
  • Lávové kameny přiložené na tělo navozují hluboké uvolnění celého organismu
  • Podporují a stimulují krevní oběh a tím obnoví energii těla, zrychlují metabolismus a mohou nastartovat proces hubnutí

K této masáži se využívá speciálních lávových kamenů dovezených z Číny, které výborně akumulují teplo a zároveň se díky tomu uvolňují někter aniony kovů přispívající k urychlení regenerace tkání.

Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou nitraci. Tato vlastnost je využívána na odstraňování blokací důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v našem těle. Pro zvýšení efektu je používáno aromatických olejů, které umožňují pocit naprosté relaxace a uvolnění.

Báječně si odpočinete a ještě dlouho po masáži budete cítit teplo z oblázků.

Málokterá masáž dokáže navnadit takové pocity jako právě masáž teplými lávovými kameny. Klienti na sobě sledují báječné uvolňující účinky ještě několik dní po masáži.

Masáž lávovými kameny patří mezi nejluxusnější masáže, která svými účinky určitě uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

K masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo a tím přispívají k větší účinnosti masáže. Tyto kameny mají zároveň i mimořádně silnou energetickou vibraci. Lávové kameny pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a rozproudí energii ve Vašem těle. Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek.

Správně provedená masáž Vás dovede k absolutní relaxaci, a mnohdy Vás ukolébá i k posilujícímu spánku. Pro zvýšení efektu používáme exotický aromatický olej, který umocní Vaše uvolnění a relaxaci. Ještě dlouho po masáži budete cítit hluboký klid a vyrovnání.