POBYTY

Nabízíme ubytování v prostorných jedno až pětilůžkových pokojích se základním hygienickým zázemím, zařízení pokojů je standartní s nejdůležitějším vybavením, pokoje jsou situovány na jih s výhledem na celý areál ve čtyřech samostatných budovách, čímž je umožněvo větší soukromí. V každé z nich je šest pokojů. Kapacita areálu je maximálně 88 lůžek.

 

Svou polohou a vybaveností je areál vhodný pro:

Máte možnost zdarma využít digitální projektor s plátnem například pro firemní účely ke školením nebo třeba pro sledování filmů a sportovních přenosů ze všech českých i zahraničních satelitních programů.

Také máte možnost využít čtyř školících místností s počty: 55, 40 a 20 míst.

Volné připojení WI-FI v celém areálu

 

RESTAURACE & CAFFEBAR

Denně je pro Vás otevřená restaurace a Caffebar

Vaříme poctivou kuchyni bez chemie hlavně s bio výrobky, připravujeme bez váhání různé druhy diet, jako např. diabetes, bezlepkovou, bezezbytkovou atd.

 

Balíčky

Wellness pod sedlem pro dva na 2 noci

Třídenní pobyt (dvě noci) pro dvě osoby s polopenzí. Snídaně formou bufetu.

  • welcome drink
  • večeře na výběr z MENU
  • pro každého masáž dle výběru (rekondiční masáž, baňková masáž nebo teplými lávovými kameny), nebo 2x rašelinový zábal nebo rašelinová pleťová kůra, nebo 1 hod. infrasauna
  • fitness zdarma
  • to hlavní - v nedalekém jezdeckém areálu pro každého dvě hodiny s koňmi (dle dohody s přípravou koně pro jízdu či samostatná jízda)

Cena = 2999,-kč