Vítáme Vás "U Hanousků"

Wellness relax areál Hnačov a restaurace "U Hanousků"

Renata a Adolf Hanouskovi

Provozní doba areálu je mimo termín 15/11 - 15/12 +- od 7,00 - 22,00

Restaurace je pro ubytované otevřena vždy, jinak pro veřejnost: POUZE ČERVENEC A SRPEN OD PÁTKU DO NEDĚLE 11,00 - 14,00 a 17,00 - 19,00 HODIN (PONDĚLÍ AŽ ČTVRTEK ZAVŘENO)

                

Telefon pro rezervace na ubytování i restauraci: 777027403, 774760608

......slovo majitelů

V poslední době se čím dál častěji skloňuje slovo „Wellness“, mnohým ovšem zůstavá jeho význam a obsah velkou neznámou. Wellness je složeno ze dvou anglických slov a to wellbeing a fitness což volně přeloženo znamená – dobře se cítit na těle i duchu: Dobrá pohoda, pozitivní myšlení, tolerance vůči tělu svému i lidí ostatních, cítit se a být fit.

Wellness se postupně stává filozofií způsobu života, stravování, povahy, chování se k okolí a umění relaxovat a odpočívat, obzvláště v dnešní uspěchané době. Touto myšlenkou se zabýváme již několik let a snažili jsme se vždy pro naše hosty připravit nejlepší pohodlí ke strávení příjemných chvil v našem areálu.

Ovšem k maximální spokojenosti je více než nutné 100% souhry celého kolektivu zaměstnanců a chuť odvádět maximální výkony. Bez jakýchkoliv pochybností si dovolím prohlásit, že takový kolektiv zde máme a jsme vždy připraveni Vám splnit jakékoliv přání a dopřát Vám ten pravý odpočinek, odbourat stres, relaxovat, vylepšit své zdraví, duševní i fyzickou pohodu, dasáhnout harmonii těla, duše i mysli.

V každém koutě našeho areálu a kdykoliv budete potřebovat se o Vás bude starat školený a nanejvýš připravený personál, neboť klademe důraz na odbornost a kvalitu vzdělání dle různého zaměření a proto Vám s klidným svědomím náš areál mohu doporučit.

FAKT: Lékař léčí, příroda uzdravuje

Přeji Vám příjemný pobyt a věřím, že budete s našimi službami spokojeni a budete se k nám rádi vracet.

Pobyty, pokoje a restaurace

Pobyty, pokoje a restaurace

Nabízíme ubytování v prostorných 1-5 lůžkových pokojích. Školení, Adventure, Teambuilding . . . .

čtěte více

NOVINKY

NOVINKY

Ponořením se do vířivé vany si dopřejete nejen komfort, ale i kvalitnější životní styl. i

čtěte více

FOTBALGOLF Viktoria

FOTBALGOLF   Viktoria

Největší fotbalgolfový areál na Šumavě a okolí, který si zahrál i Zdeněk Pohlreich

čtěte více

Wellness

Wellness

Personál Wellness centra pod vedením paní Renaty Hanouskové jsou odborníci, kteří jsou Vám neustále k dispozici a postarají se o Vás, dle slov našich mnohých klientů – „láskyplněji než v lázních“.

čtěte více